• nx1
  • nx2
  • 1

MW Translations Mirosław Wilk to biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach z języka angielskiego na język polski oraz z polskiego na angielski, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki prawnej, ekonomicznej oraz biznesowej. Oferuję tłumaczenia wysokiej jakości po rozsądnych cenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z którym wiąże się także wydajność pracy, jestem w stanie zapewnić szybką realizację tłumaczeń, które mogą być wykonane nierzadko nawet na ten sam dzień. Dużą wagę przywiązuję do terminowości w realizowaniu tłumaczeń oraz poufności powierzonych mi tekstów.

Wykonując tłumaczenia kieruję się zasadą Non verbum e verbo, sed sensum exprimere senso, przykładając szczególną wagę do oddania sensu tłumaczonego tekstu w języku docelowym starając się jednocześnie zachować jak największą wierność oryginałowi, zaś w przypadku dokumentów, także oryginalny układ graficzny. Przy tłumaczeniu obszernych tekstów stosuję narzędzia wspomagające tłumaczenia (Trados, memoQ), co pozwala zachować spójność terminologiczną.

W przypadku zleceń powyżej 10 stron przeliczeniowych możliwa jest dostawa tłumaczeń przysięgłych na terenie Warszawy oraz Ząbek i okolic.